Zabawki dla dzieci w każdym wieku

Ekologiczne zabawki z kartonu stworzone we współpracy FifnejMamy i Fundacji Gonito. 

Fundacja Gonito

Fundacja pragnie podejmować działania na rzecz szczęśliwej i świadomej rodziny. Nie ma jednego właściwego przepisu na owe szczęście dlatego odpowiada na różne potrzeby, indywidualnie i skrupulatnie dobierając składniki szczęścia, w odpowiednich ich proporcjach. Wśród nich zawsze znajdzie się miłość, troska, zrozumienie, rozmowa, uśmiech, wsparcie, nadzieja, a jak będzie trzeba to i odrobina magii.

 
 

Materiały

Wszystkie tekturowe zabawki wycinane są laserowo z najwyższej jakości kartonu. Ich żywotność uzależniona jest od eksploatacji i sposobu przechowania, a finalny wygląd uzależniony od... wyobraźni dziecka! 

Po kartonie można swobodnie pisać, rysować, malować czy wyklejać ciastoliną. Uzupełnianie wyciętych elementów  kolorowym ryżem czy ciecierzycą jest doskonałym ćwiczeniem motoryki małej czy chwytu szczypcowego.

Użyte kleje jak i sam karton jest bezpieczny dla środowiska, a więc jako odpad makulaturowy może zostać powtórnie przetworzony. 

Kolorowy ryż i ciecierzyca użyte do stworzenia wypełnień wysypywanek sensorycznych farbowane są jadalnymi barwnikami spożywczymi jednak jako produkt surowy nie nadają się do bezpośredniego spożycia.  

 50% z uzyskanego dochodu wspiera Fundację Gonito otulającą rodziny. 

Cennik

Układ słoneczny do wysypywania

Niesamowity układ słoneczny do wysypywania, to świetne połączenie nauki i zabawy. W zestawie: plansza z naniesionymi rysunkami planet i ich nazwami, 9 planet na osobnych "podstawkach", kolorowy ryż, ciecierzyca. 
Wymiar planszy: 79x57 cm 
  • 170 zł

Plansza do układu słonecznego

Tekturowa plansza będąca bazą do ułożenia układu słonecznego z pojedynczych wysypywanek (galeria zdjęć poniżej).
Wyrysowane planety wraz z orbitami oraz nazwami ułatwiają umieszczenie elementu w odpowiednim miejscu. 
Wymiar planszy: 79x57 cm
  • 30 zł

Planeta do wysypywania

Pojedynczy zestaw do wysypywania składający się z jednej planety, kolorowego ryżu oraz planszy z podpisem, w której można umieścić wysypany element (patrz zdjęcia poniżej). 
Wymiar planszy: 35x25 cm
Wymiar planety: od 8cm (merkury), 16,5 cm (słońe) do  14,5x20cm (saturn)
  • 25 zł    

Kolorowy ryż do wysypywania

Kolorowy ryż to naturalna pomoc dydaktyczna, która idealnie nadaje się do nauki kolorów, przesypywania, wysypywania, tworzenia obrazków, przyklejania, jako uzupełnienie wysypywanek. Doskonali chwyt pęsetkowy oraz wspiera rozwój motoryki małej. Barwiony barwnikiem spożywczym. Nie brudzi rąk (o ile nie jest narażony na wilgoć).  Waga woreczka: 120 g.
  • 6 zł / szt.

Piesek z tektury

Piesek z kartonu, to świetna alternatywa dla zabawek z plastiku. Ruchome kółka wprawiają zabawkę w ruch, a dzięki dołączonej do zestawu smyczy można zabrać go na prawdziwy spacer! Zestaw do samodzielnego złożenia!
Zestaw zawiera:
- Elementy do złożenia kartonowego pieska (w tym oczka, obrożę, smycz, adresatkę)
- Instrukcję
Wymiary: 60x32x12cm
  • 70 zł

Pojedyńcza wysypywanka

Zestaw jednej świątecznej wysypywanki do ćwiczenia motoryki małej i chwytu szczypcowego. Zadaniem dziecka jest uzupełnienie wyciętych konturów za pomocą dołączonego do zestawu kolorowego ryżu i ciecierzycy.
Zestaw zawiera:
- Jedną wysypywankę (wzór do wyboru: bałwan, choinka, bombka, dzwon, płatek śniegu)
- kolorowy ryż i ciecierzycę
Wymiary: 25x35cm
  • 30 zł

Zestaw ryżu w słoiczkach

Zestaw 5ciu kolorów barwionego ryżu pakowanego w słoiczki przeznaczone do kontaktu z żywnością. 
Barwiony barwnikiem spożywczym. Nie brudzi rąk (o ile nie jest narażony  wilgoć).  
Waga: 120 g / woreczek
Idealny na prezent.
  • 25 zł
Potrzebujesz większej ilości lub innych kolorów? Napisz!

Tu będzie coś fajnego!

Zestaw trzech lub pięciu świątecznych wysypywanek do ćwiczenia motoryki małej i chwytu szczypcowego. Zadaniem dziecka jest uzupełnienie wyciętych konturów za pomocą dołączonego do zestawu kolorowego ryżu i ciecierzycy.
Zestaw zawiera:
- 5 wysypywanek (bałwan, choinka, bombka, dzwon, płatek śniegu)
- kolorowy ryż i ciecierzycę
Wymiary: 25x35cm
  • zestaw 3 wysypywanek: 70 zł
  • zestaw 5 wysypywanek: 120 zł

Kolorowy ryż na kilogramy

Kolorowy ryż to naturalna pomoc dydaktyczna, która idealnie nadaje się do nauki kolorów, przesypywania, wysypywania, tworzenia obrazków, przyklejania, jako uzupełnienie wysypywanek. Doskonali chwyt pęsetkowy oraz wspiera rozwój motoryki małej. Barwiony barwnikiem spożywczym. Nie brudzi rąk (o ile nie jest narażony na wilgoć).  Waga woreczka: 1 kg. 
  • 35 zł / kg.

 

Wysyłka


Produkty wysyłam za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, InPost - kurier lub paczkomat. Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi (DPD) i gabarytów paczki (InPost).

Istnieje możliwość wystawienia wybranego przedmiotu w serwisie sprzedażowym (OLX) lub odbioru osobistego (Bogucin, lub Poznań) po wcześniejszym ustaleniu.

 

Galeria

 

Zobacz filmy!