FifnaMama

Cześć! Jestem Ania! Poznanianka od urodzenia. Mama Kuby, Adama i Wojtka. Z wykształcenia PR-owiec, florystka i stolarz.
Mam ukończony kurs "Pedagogiki Marii Montessori" oraz kurs z zakresu wspierania rozwoju Integracji Sensorycznej u dzieci. Ukończyłam również półroczny ogólnopolski program edukacyjno-rozwojowy TOP Women w e-biznesie prowadzony przez Fundację Kobiet e-biznesu.
Od października 2023 r. pełnię funkcję Animatora Kultury, dzięki której mam przyjemność prowadzić warsztaty dla dzieci w Świetlicy Wiejskiej w Bogucinie k. Poznania.

Uwielbiam czytać (zbieram książki, w których bohaterami są zwierzęta, kocham muzykę, a wolnym czasie uczę się grać na ukulele i gitarze. 

Odpowiadając na potrzeby najmłodszych (w tym własnych dzieci) tworzę pomoce i zabawki dydaktyczne inspirowane m.in. metodą Montessori oraz z zakresu terapii Integracji Sensorycznej.

Drewno i karton dają mi nieograniczone możliwości, dlatego w moim małym Warsztacie Rękodzielniczym pod Poznaniem powstają wielkie rzeczy dla małych ludzi.

Fifne produkty można przetestować w Poznańskiej oraz Konińskiej zabawowni A Po Co Mi To?, w boxach zabawkowych A co to BOX?, Hyggie oraz (w sezonie letnim) na Rojber Plaża. Współpracuję również ze sklepem muzycznym Naucz się grać, Anetą Fronal (Pedagogiem muzycznym, twórczynią innowacyjnej metody nauczania muzyki przez zabawę) Nutik, salą zabaw KanojukolandBaby Club Cafe, Ośrodkiem Kultury w Swarzędzu, Fundacją Malta (organizatorem Malta Festival Poznań), a także z gabinetami fizjoterapii dziecięcej na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z A Po Co Mi To? mam przyjemność prowadzić różnego rodzaju warsztaty dla dzieci w ramach pilotażowego programu Family Spot, wchodzącego w skład rządowego projektu "Po Pierwsze Rodzina".
Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Kliknij TUTAJ

Masz pytania? Napisz!