Wygraj bujak lub jedną z nagród dodatkowych!


Jak wygrać drewniany bujak Montessori?
To bardzo proste! Wyobraź sobie, że nic Cię nie ogranicza, a bujak to magiczny wehikuł (coś jak auto z "Powrotu do przyszłości"), który zabierze Cię dokądkolwiek zechcesz. Co to będzie za miejsce? Uruchom wyobraźnię i pokaż mi to! Stwórz pracę - narysuj, namaluj (forma dowolna), a skan lub zdjęcie wyślij na adres fifnamama@gmail.com 
Informację o tym, że bierzesz udział w konkursie udostępnij u siebie na wall'u oznaczając ją hasztagiem #wygrajbujak. Niech inni też mają fun! 
Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy (ja plus moi pomocnicy) najbardziej odjechaną, zwariowaną i kreatywną pracę. 
Nagrodą w konkursie jest średni (100x50x50 cm) bujak drewniany oraz rabat na zakupy, który można wykorzystać np. na zakup akcesoriów ;)

grafika2jpg

Ale, ale... żeby nie było Wam przykro przewidziałam jeszcze dwie nagrody pocieszenia! 
Nagrodą za drugie miejsce w konkursie jest rabat oraz zestaw 10 różnych sztuk Memory dotykowego wraz z sorterem.
Trzecie miejsce otrzyma rabat i... mix 3 kubeczków FifnoLiny, czyli jadalnej ciastoliny wraz z zestawem 5ciu stempli bukowych! 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jest firma Fifna Mama Anna Kopeć
 2. Czas trwania konkursu: od 14.02.2022 r. do 28.02.2022 do godź. 00:00
 3. W konkursie mogą brać udział dzieci oraz ich rodzice lub ich opiekunowie bez ograniczeń wiekowych.
 4. Zadaniem konkursowym jest wykonanie (dowolną metodą) pracy plastycznej. Tematem jest miejsce, w jakie może przenieść nas bujak, gdyby był magicznym wehikułem. Pracę konkursową należy przesłać w terminie trwania konkursu na adres mailowy: fifnamama@gmail.com. W treści maila należy zamieścić: Imię i nazwisko oraz wiek (jeśli pracę wykonało dziecko) oraz dopisek "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do organizacji konkursu przez firmę Fifna Mama Anna Kopeć". Dodatkowo informację o uczestnictwie w konkursie należy udostępnić na swoim profilu społecznościowym (Facebook, Instagram) oznaczając ją hasztagiem #wygrajbujak
 5. Nagrodami w konkursie są: Bujak drewniany (rozmiar M, szczeble: sklejka) wartości 330 zł, Memory sensoryczne (dotykowe) - zestaw 10 różnych dysków + sorter wartości 135 zł, Zestaw 3 kubeczków FifnoLiny (jadalna ciastolina) wraz z zestawem 5 bukowych stempli wartości 80 zł. Do każdej z nagród przewidziano także rabat 10% na indywidualne zamówienia do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy od otrzymania nagrody. Oceniane będą: oryginalność, kreatywność oraz ogólne walory estetyczne pracy. 
 6. Wraz z nadesłaniem pracy konkursowej Uczestnik wyraża zgodę na udostępnienie jej publicznie tj. zamieszczenie na stronie / blogu czy mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram. 
 7. Wszystkie dane osobowe są zbierane, przetwarzane i udostępniane na zasadach zgodnych z obowiązującym w Rzeczpospolitej Polskiej prawem. Uczestnik konkursu podaje swoje dane osobowe dobrowolnie i wyraża zgodę na przetwarzanie ich w celach komunikacyjnych oraz zgadza się na publiczne udostępnienie imienia i nazwiska w celu ogłoszenia listy zwycięzców w mediach społecznościowych. 
 8. Wyłonienie Zwycięzców nastąpi w ciągu 4 dni od daty zakończenia konkursu. 
 9. Wydanie nagród nastąpi w ciągu 2 tygodni od daty wyłonienia Zwycięzców. 
 10. Każdy Uczestnik konkursu ma możliwość złożenia reklamacji dotyczącej organizacji, przebiegu, jak i wyłonienia Zwycięzców konkursu.
 11. Właściciele serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram) nie ponoszą odpowiedzialności za organizację konkursu. 
grafika3jpg

Aby Wam nieco ułatwić przygotowałam bazę, czyli "kolorowankę", którą możecie wydrukować i na jej podstawie stworzyć swoją pracę. Aby pobrać kliknij na obrazku prawym przyciskiem myszki i wybierz "Zapisz grafikę jako..."

Dobrej zabawy i powodzenia!
Kolorowanka 3 kopiajpg