Wiedzą to nawet dzieci... Jak wykorzystać... śmieci!

Święta i inne przeróżne okazje.
Papiery, kartoniki, folijki...
Przemiły widok kuriera, który przynosi Twoją paczkę i... Znowu śmieci!

Od zawsze lubiłam zbierać przydasie. Tu koralik, tam kwiatuszek... O! Jakie ładne pudełeczko! Przyznaję... Tu i ówdzie mam niezły bałagan, ale to wszystko przecież można powtórnie wykorzystać i dać temu drugie życie!

Stali klienci pewnie już to zauważyli - większość FifnoMamowych paczek jest wysyłana w opakowaniach z odzysku (patrz zdjęcie wyżej).
Nie bądźcie zdziwieni czy źli. Ładne pudełko wygląda przepięknie, ale co z tego, jeśli i tak trafi na stertę do przemiału (pod warunkiem, że segregujecie śmieci).
Zamiast wyrzucać - wykorzystajcie je ponownie! To się po prostu opłaca :)

FifnoMamowe zbieractwo przekłada się na koszt wysyłki do Was - dzięki temu nie musicie płacić za pakowanie produktów - choć niektórych opakowań (jak np. wielkich i drogich kartonów do wysyłki bujaków) nie da się zdobyć z drugiej ręki. I tak: przyjaciółka zbiera dla mnie wszelkiego rodzaju (i wielkości) pudełka oraz wypełniacze, a jej mąż odkłada niesamowite ilości folii bąbelkowej, której serdecznie nie znoszę, ale jest mi niezbędna do zabezpieczenia niektórych przesyłek m.in. bujaków. 

268735383_4594112070680692_1437318245557100020_njpg