5 najważniejszych pytań zadawanych przez klientów

Oto odpowiedzi na 5 najważniejszych pytań, które najczęściej zadają klienci. 

 1. Jak złożyć zamówienie?

Ponieważ większość produktów wykonywana jest pod zamówienie proszę o kontakt poprzez wybrany kanał komunikacji (Mail, Facebook, Instagram).
Zamówienie realizowane jest po dokonaniu oraz zaksięgowaniu wpłaty na konto firmowe.
Dla mnie najlepszą formą kontaktu jest otrzymanie wiadomości przez Messenger. Tam mamy możliwość bezpośredniej rozmowy, a tym samym szybszego ustalenia szczegółów i realizacji zamówienia.

 2. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Wszystko zależy co zamawiasz, w jakiej ilości, w jakim terminie (zwłaszcza jeśli jest to okres przedświąteczny). Zazwyczaj jest to od 1 – 3 tygodni (licząc dni robocze od daty zaksięgowania wpłaty). Pamiętaj, że nie jesteś jedyną osobą oczekującą na swoje zamówienie. Prowadzę działalność jednoosobową, co oznacza, że mam tylko jedną parę rąk do pracy (nie licząc produktów tekstylnych, które szyje dla mnie koleżanka). Zdarza się też, że czasami bywam chora.

 3. Czy jest możliwość wysyłki za granicę?

Tak! Realizuję wysyłki zgodnie z obowiązującym międzynarodowym cennikiem firmy DPD.
Wysyłka do UK realizowana jest przez M3 Transport. Do podanej kwoty należy doliczyć koszt pakowania (ustalany indywidualnie). Najczęściej jednak staram się pakować produkty w opakowania pochodzące z recyklingu tak, aby koszt ten obniżyć do absolutnego minimum.

 4. Czy jest możliwość wystawienia faktury?

Tak, prowadzę legalnie działającą firmę, mam możliwość wystawienia faktury. Przy składaniu zamówienia poinformuj mnie, że będzie potrzebny taki dokument. Do każdego zamówienia dołączam również dowód zakupu.

5.  Do ilu kilogramów dopuszczalne jest maksymalne obciążenie bujaka?  

Sto kilogramów - to jest maksymalna waga obciążenia (niezależnie od wielkości bujaka).
Jak to sprawdziliśmy? To proste! Każda z rzeczy, która opuszcza warsztat jest w ciągłym użytkowaniu przez moje dzieci! Tak się składa, że mam w domu duuuuużego nastolatka (wyższego, lepiej zbudowanego i cięższego niż ja, a ja do lekkich nie należę) oraz Pana Tatę, który tak naprawdę nigdy nie dorósł. Bujaki zostały przetestowane w najróżniejszych (czasem dość dziwnych) okolicznościach i zabawach. Z naszego egzemplarza czasami korzysta po dwoje osobników równocześnie, którzy razem ważą ponad 100 kg.

Biorąc pod uwagę, że żadne dziecko nie waży 100 kg, a moje bujaczki wykorzystywane są w gabinetach fizjoterapii dziecięcej (np. FizjoKids Therapy, w Gabinecie dr. Roksany Malak, Baby Care), zabawowniach (np. A po co mi to?) czy w żłobkach (np. Klub Dziecięcy Montessori „Mali Agenci”) i nic się z nimi nie dzieje z całą pewnością mogę stwierdzić, że wytrzymują bardzo wiele.